Είμαι ο Χρήστος Πούλιος του Νικήτα, 47 ετών. Μεγάλωσα και ζω στο Ηράκλειο Αττικής με τη σύζυγό μου Δώρα και τους δυο γιους μας.
Εργάζομαι ως Ιδιωτικός υπάλληλος στον χώρο της εστίασης.
Γνωρίζοντας κάθε γωνιά του Δήμου μας, ένιωσα την ανάγκη να ασχοληθώ πιο ενεργά με τα κοινά, ανταποκρινόμενος στο κάλεσμα του Δημάρχου, Νίκου Μπάμπαλου.
Έχοντας όρεξη για δουλειά και προσφορά προς τους συνδημότες και κατοίκους του όμορφου Ηρακλείου μας, θα προσπαθήσω με όλες μου τις δυνάμεις για την επίλυση των προβλημάτων και τη βελτίωση της καθημερινότητάς μας.
Consultio comes with a beautiful collection of modern, easily importable, and highly customizable demo layouts. Any of which can be installed via one click.
Χρησιμοποιούμε cookies έτσι ώστε να κάνουμε την εμπειρία σας με την ιστοσελίδα ακόμα καλύτερη. Αυτά τα cookies αφορούν στην απομνημόνευση των στοιχείων σύνδεσής και την παροχή ασφαλούς σύνδεσης και στη συλλογή στατιστικών στοιχείων.
Κάντε κλικ στην επιλογή "Αποδοχή και ενεργοποίηση όλων" για την αποδοχή των cookies και την απευθείας μετάβαση στην ιστοσελίδα ή κάντε κλικ στην επιλογή αριστερά "Δείτε περισσότερα" για να δείτε αναλυτικά την πολιτική απορρήτου.
* Μπορείτε να ρυθμίσεις αυτά τα Cookies ανά πάσα στιγμή επιλέγοντας τις καρτέλες αριστερά.
Τα cookies που είναι απαραίτητα, μας βοηθούν να αποθηκεύουμε κατά την περιήγηση στην ιστοσελίδα, τις προτιμήσεις σας και διαχείριση των cookies.
Εάν απενεργοποιήσετε τα απαραίτητα Cookies, αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που θα επισκέπτεστε την ιστοσελίδα μας, θα χρειαστεί να ενεργοποιήσετε η να ξανά απενεργοποιήσετε τα Cookies.
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί το Google Analytics για να συλλέξει διάφορες και σημαντικές πληροφορίες όπως είναι ο αριθμός επισκεπτών, τα ενδιαφέροντα αλλά και άλλες γενικές πληροφορίες.
Παρακαλούμε ενεργοποιήστε τα cookies ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε την επιλογή σας.