Γεννήθηκα το 1980 στην Αθήνα και έκτοτε κατοικώ στο Ηράκλειο Αττικής. Τα παιδικά μου χρόνια μεγάλωσα στην περιοχή Καναπίτσα του Αγίου Νεκταρίου ενώ τα τελευταία χρόνια κατοικώ στο Νέο Ηράκλειο. Είμαι έγγαμος, πατέρας ενός τέκνου. Για πολλά χρόνια εργάστηκα σε καταστήματα εστίασης στην περιοχή του Ηρακλείου έως ότου δημιούργησα τη δική μου επιχείρηση, το Περαχώρι, στον όμορο δήμο της Μεταμόρφωσης.
Η αγάπη για τον τόπο όπου γεννήθηκα, μεγάλωσα και ζω μέχρι σήμερα, η υπευθυνότητα και η ανάγκη να προσφέρω και εγώ με όποιον τρόπο μπορώ στην πρόοδο της πόλης μου με οδήγησε να ασχοληθώ για πρώτη φορά με την τοπική αυτοδιοίκηση. Υπόσχομαι να βάλω και ο ίδιος το δικό μου λιθαράκι στη βελτίωση και τον εκσυγχρονισμό του τόπου μας.
Consultio comes with a beautiful collection of modern, easily importable, and highly customizable demo layouts. Any of which can be installed via one click.
Χρησιμοποιούμε cookies έτσι ώστε να κάνουμε την εμπειρία σας με την ιστοσελίδα ακόμα καλύτερη. Αυτά τα cookies αφορούν στην απομνημόνευση των στοιχείων σύνδεσής και την παροχή ασφαλούς σύνδεσης και στη συλλογή στατιστικών στοιχείων.
Κάντε κλικ στην επιλογή "Αποδοχή και ενεργοποίηση όλων" για την αποδοχή των cookies και την απευθείας μετάβαση στην ιστοσελίδα ή κάντε κλικ στην επιλογή αριστερά "Δείτε περισσότερα" για να δείτε αναλυτικά την πολιτική απορρήτου.
* Μπορείτε να ρυθμίσεις αυτά τα Cookies ανά πάσα στιγμή επιλέγοντας τις καρτέλες αριστερά.
Τα cookies που είναι απαραίτητα, μας βοηθούν να αποθηκεύουμε κατά την περιήγηση στην ιστοσελίδα, τις προτιμήσεις σας και διαχείριση των cookies.
Εάν απενεργοποιήσετε τα απαραίτητα Cookies, αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που θα επισκέπτεστε την ιστοσελίδα μας, θα χρειαστεί να ενεργοποιήσετε η να ξανά απενεργοποιήσετε τα Cookies.
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί το Google Analytics για να συλλέξει διάφορες και σημαντικές πληροφορίες όπως είναι ο αριθμός επισκεπτών, τα ενδιαφέροντα αλλά και άλλες γενικές πληροφορίες.
Παρακαλούμε ενεργοποιήστε τα cookies ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε την επιλογή σας.