Γεννήθηκε το 1972 και κατοικεί μόνιμα στο Ηράκλειο. Έγγαμος με τρία παιδιά. Δραστηριοποιείται στο σωματειακό αθλητισμό της πόλης μας από το 1996.
1996-2006. Γενικός Γραμματέας της Α.Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.
Πρωτοστάτησε στη συγχώνευση του σωματείου με τον Α.Ο ΤΥΦΩΝ το 2006.
2006-2015. Γενικός Γραμματέας του ΤΥΦΩΝ Α.Σ
Πρόεδρος ΤΥΦΩΝ Α.Σ. από το 2015 έως σήμερα.
Ο αθλητισμός προωθεί αξίες. Η προσφορά του είναι πλέον σημαντική για την πόλη μας. Υγεία – Συναίσθημα – Κοινωνικότητα – Πολιτισμός. Ο ΤΥΦΩΝ Α.Σ. σε συνεργασία με το Δήμο, μέσα από στοχευμένες ενέργειες, και προγραμματισμό έχουν καταφέρει τα τελευταία χρόνια να βελτιώσουνε τις ήδη υπάρχουσες αθλητικές εγκαταστάσεις και παράλληλα να προγραμματίσουν μελλοντικά σχέδια που θα αναδείξουν τον αθλητισμό σε κεντρικό πυλώνα της πόλης!
Consultio comes with a beautiful collection of modern, easily importable, and highly customizable demo layouts. Any of which can be installed via one click.
Χρησιμοποιούμε cookies έτσι ώστε να κάνουμε την εμπειρία σας με την ιστοσελίδα ακόμα καλύτερη. Αυτά τα cookies αφορούν στην απομνημόνευση των στοιχείων σύνδεσής και την παροχή ασφαλούς σύνδεσης και στη συλλογή στατιστικών στοιχείων.
Κάντε κλικ στην επιλογή "Αποδοχή και ενεργοποίηση όλων" για την αποδοχή των cookies και την απευθείας μετάβαση στην ιστοσελίδα ή κάντε κλικ στην επιλογή αριστερά "Δείτε περισσότερα" για να δείτε αναλυτικά την πολιτική απορρήτου.
* Μπορείτε να ρυθμίσεις αυτά τα Cookies ανά πάσα στιγμή επιλέγοντας τις καρτέλες αριστερά.
Τα cookies που είναι απαραίτητα, μας βοηθούν να αποθηκεύουμε κατά την περιήγηση στην ιστοσελίδα, τις προτιμήσεις σας και διαχείριση των cookies.
Εάν απενεργοποιήσετε τα απαραίτητα Cookies, αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που θα επισκέπτεστε την ιστοσελίδα μας, θα χρειαστεί να ενεργοποιήσετε η να ξανά απενεργοποιήσετε τα Cookies.
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί το Google Analytics για να συλλέξει διάφορες και σημαντικές πληροφορίες όπως είναι ο αριθμός επισκεπτών, τα ενδιαφέροντα αλλά και άλλες γενικές πληροφορίες.
Παρακαλούμε ενεργοποιήστε τα cookies ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε την επιλογή σας.